• Дата: 11-09-2019, 22:43
11-09-2019, 22:43

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Олімпійський тиждень у школі

Розпочався Олімпійський тиждень з участі у юнацькому футбольному турнірі збірної команди школи, який проходив 10 вересня на базі ДЮСШ            « Херсон ».Серед 16 шкільних команд Суворовського району чотири команди вийшли до фіналу, серед яких команда школи №27. Вітаємо нашу команду футболістів та бажаємо перемоги у фінальній грі. Також в рамках Олімпійського тижня у школі серед учнів 7-х класів пройшов футбольний турнір, у якому І місце посіла команда 7-Б класу, ІІ місце - команда 7-В класу- та ІІІ місце команда 7-А класу. Одним із найпопулярніших видів спортивних командних змагань завжди була і залишається легкоатлетична естафета. Це свято здоров’я, море задоволення та позитиву. Сьогодні такий вид входить до програми змагань із багатьох видів спорту, в тому числі й Олімпійських ігор. Естафета серед учнів 8-х класів пройшла з такими результатами: І місце –команда 8-В класу - ІІ місце – команда 8-А класу . Незалежно від завойованих місць задоволеними залишилися всі учасники футбольного турніру та легкоатлетичної естафети. Адже, дійсно, головне не перемога, а участь. А ще важливіше оздоровлення духу та тіла людини, вміння працювати в команді, моральна насолода азартом конкуренції, підтримка друзів й бажання показати себе.

Сентябрь 2019 (9)
Июнь 2019 (34)