• Дата: 6-10-2019, 20:25
6-10-2019, 20:25

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

З Днем працівників освіти!

Кожен проведений урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. А 4 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 27 особливо цікавий . З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя та розіграти лотерею для педагогів. Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка. В цей золотий осінній день учні  та директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна побажали нашим учителям завжди залишатися на тій педагогічної вершині, якої вони варті. А по закінченні уроків всіх учителів чекав ще один сюрприз – привітання і подарунки від Юрія Геннадійовича Рожкова, депутат обласної ради, лідера Громадської платформи "Добро переможе» та святковий концерт, який підготували для любих вчителів учні школи під керівництвом педагога- організатора Попової Марини Ігорівни. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати. А які запальні танці та душевні пісні подарували вчителям діти та керівники гуртків Лозовська Юлія Ігорівна, Тарабарова Галина Михайлівна та Гузовська Ірина Олексіївна! Нехай гарний настрій, який подарували учні своїм учителям у цей святковий день залишиться з ними на весь навчальний рік. З Днем працівників освіти!

Октябрь 2019 (10)
Сентябрь 2019 (26)