» » » День захисника України та українського козацтва

День захисника України

та українського козацтва

День захисника України та українського козацтва

Сьогоднішній день  у Херсонській спеціалізованій школі №27 для учнів та вчителів був особливим, адже 14 жовтня- відзначається  День захисника України та українського козацтва.  Цей день розпочався у школі святковою лінійкою « З Україною у серці», на яку було запрошено почесних гостей: учасника бойових дій ООС Бугаївського Ігоря Яковича тачленів волонтерського загону « Маскувальна сотня» Космакову Людмилу й Роздобудько Олену. Діти поринули у атмосферу урочистості, патріотичності, святковості та із хвилюванням у серці згадували тих, хто загинув, захищаючи кордони України в наш час . Вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які загинули під час Революції Гідності та під час проведення антитерористичної операції на сході України.Також у цей день у школі пройшли єдині години спілкування « Ми роду козацького діти, землі української цвіт!» Допомога військовослужбовцям вже стала для наших школярів звичайною та дуже необхідною справою. До Дня захисника України учні школи закінчили плетіння ще однієї маскувальної сітки. Учні  відвідали етно- культурний комплекс « Херсонська світлиця»культурно- мистецький захід « Козацьке коло, або мистецьтво толокувати по- Нижньосирогозьки », на якому діти слухали українські народні пісні у виконанні хору, брали участь у конкурсах, танцях, посмакували справжнім козацьким кулішем, відвідали виставку-музей українського одягу та приладдя, майстер- класи.Завершився день  привітальним подарунком для воїнів ООС від  учнів, які долучилися до благодійної акції « Допоможімо воїнам ООС!» Під час акції було зібрано багато теплих речей, продуктів харчування, гігієнічні засоби , діти написали привітання зі святом  та побажання миру для наших воїнів, намалювали малюнки. Все це було передано до волонтерського загону « Маскувальна сотня». Висловлюємо величезну вдячність дітям, батькам, вчителям школи за добрі серця та бажання  допомогти.  Зі святом Вас, справжні герої України!

Октябрь 2019 (10)
Сентябрь 2019 (26)