• Дата: 24-10-2019, 21:39

День театру ляльок!

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День театру ляльок!

24 жовтня учні початкових класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 побували у гостях Херсонського академічного обласного театру ляльок та подивилися виставу за мотивами казки Г.Х. Андерсена  « Принцеса та Свинопас». Дітей дуже вразило оформлення  холу театру: це і великий акваріум з різноманітними рибками, і різнокольорові папуги, і кришталеві вітрила казкового кораблика. « Принцеса  та Свинопас»- це весела та повчальна історія про мрійливого Принца, який намагається відшукати Принцесу, але справжню Принцесу. І справжність її полягає не в знатності роду, а в її людських якостях, адже справжня Принцеса має бути доброю, щирою, чесною, привабливою, і не лише зовні. Це весела повчальна  вистава для дітей, в якій багато музики, танців, дотепів. До того ж одну з ролей у цій сценічній казці призначено маленьким глядачам. Діти залишилися задоволеними та зробили багато світлин на згадку.

Велика подяка всім артистам театру за ваш труд, за ті емоції та почуття, які викликала ця чудова вистава!

День театру ляльок!

Ноябрь 2019 (9)