• Дата: 24-10-2019, 21:44

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Тиждень п’ятикласників

Тиждень  п’ятикласників

У рамках Тижня п’ятикласника,24 жовтня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 відбувся конкурс талантів серед учнів 5-х класів "Школа має талант”. Захід був проведений з метою підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, сприяння її творчої самореалізації, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, подальшого розвитку художньо- естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей .Для участі у святі виявили бажання чимало учнів. Талановиті учні проявили себе у номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Сценічна вистава», «Декламування». Як показав захід, у нашій школі навчаються справжні таланти, серед яких є майбутні поети, музиканти, актори, співаки, спортсмени, гумористи, хореографи. Свято вразило усіх, виступи були цікавими, запальними і  неповторними. У залі були присутні не лише учні та вчителі школи, а й батьки наших талантів. Учні, вчителі та батьки побували в чарівному світі творчості, в якому вічно процвітають: добро, розуміння, світло і любов.

Тиждень  п’ятикласників

Ноябрь 2019 (9)