» » » День української писемності та мови у школі №27
9-11-2019, 21:19

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День української писемності та мови у школі №27

Щороку 9 листопада  Україна відзначає - День української писемності  та мови,яке гартує усіх нас на шляху відродження духовності та  зміцнення державності. У цей день традиційно стартує і Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика таВсеукраїнський диктант національної єдності, метою якого є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, удосконалення навиків майстерності володіння словом, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

У Херсонській спеціалізованій школа І-ІІІ ступенів №27  також стартував ХХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, який розпочався святковою лінійкою. Звучали українські пісні, учні декламували вірші про рідну мову, яка сьогодні заграла усіма барвами мелодійного українського слова. Після лінійки шкільний дзвоник покликав учасників І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика до написання конкурсних робіт. На перервах  лунали українські пісні та пізнавальна інформація про походження свята та людей, які зробили значний внесок у розвиток українського письменства. А об 11 год. 20 хвл. здобувачі освіти долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Люблячи і вивчаючи рідну мову, здобувачі освіти школи виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами нашої держави.

Ноябрь 2019 (9)
Октябрь 2019 (18)