» » Вітаємо переможниць мовно - літературного конкурсу ім. Т. Шевченка!
  • Дата: 19-11-2019, 22:44
19-11-2019, 22:44

Вітаємо переможниць мовно - літературного конкурсу ім. Т. Шевченка!

Категорiя: Виховна робота, Виховуємо патріота

Вітаємо переможниць мовно - літературного  конкурсу

ім. Т. Шевченка!

Вітаємо переможниць мовно - літературного  конкурсу  ім. Т. Шевченка!

У 2019 році стартував Х (ювілейний) Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, мета якого вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу. У конкурсі взяли участь здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи –І-ІІІ ступенів №27, які показали високий результат у ІІ та ІІІ етапі конкурсу.  Вітаємо переможниць мовно- літературного  конкурсу ім. Т. Шевченка ІІ етапу  Вологдіну Наталію, ученицю 6 класу ( керівник Манько Інна Михайлівна), яка посіла І місце та  Мінакову Анастасію, ученицю 7класу ( керівник Бойко Вікторія Іванівна), яка посіла ІІІ місце.А також вітаємо  переможницю конкурсу ІІІ етапу  Вологдіну Наталію, ученицю 6 класу ( керівник Манько Інна Михайлівна),яка посіла І місце. Молодці! Блискучий результат! Дякуємо вчителям української мови та літератури, які підготували призерів конкурсу ,-  Манько І.М. та Бойко В.І! А Наталії Вологдіній бажаємо творчого натхнення та успіхів у наступному етапі конкурсу!

Вітаємо переможниць мовно - літературного  конкурсу  ім. Т. Шевченка!

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)