• Дата: 20-11-2019, 22:53
20-11-2019, 22:53

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День театру

Сьогодні уся шкільна родина Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 завітала у гості до Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, який гостинно розкрив свої двері у осінню казку, адже весь інтер’єр у театрі оформлений на осінню тематику. Діти та вчителі з великим задоволенням переглянули  нову театралізовану музичну програму «МУЗИКА, НАРОДЖЕНА КРАЇНОЮ» Неперевершені виступи артистів та оркестру театру закохали юних глядачів та вчителів у чарівний світ музики, світ української та сучасної мелодії, поезії. Діти з великим задоволенням разом з артистами співали українські пісні, запалювали ліхтарики, а по завершенню  театралізованої музичної програми подарували квіти артистам. Велика подяка усім артистам театру за  прекрасну гру та ті емоції, які отримали діти під час перегляду вистави!

Октябрь 2020 (16)
Сентябрь 2020 (34)