» » День пам’яті жертв Голодомору
23-11-2019, 15:44

Категорiя: Виховна робота, Виховуємо патріота

День пам’яті жертв Голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору у  Херсонській спеціалізованій школі №27 було проведено ряд заходів, присвячених  Дню пам’яті жертв Голодомору. У холі школи оформлено інформаційний стенд « Ми пам’ятаємо» та  інсталяцію «Запали скорботну свічку». У кожному класі був проведений урок пам'яті , присвячений цим подіям: «Скорботна пам'ять поколінь», « Страшні роки моєї України»; оформлено тематичну виставку літератури в бібліотеці « Голодомор мовою фактів». Була представлена  документальна хроніка  « Голодомор в Україні». Вшановуючи пам'ять жертв голодомору, діти запалили свічку скорботи. 23 листопада, о 16-ій годині ми всі доєднаємося до загальнодержавної хвилини мовчання і запалимо свічку пам’яті у вікнах своїх осель на знак вшанування невинно загиблих наших нащадків .І нехай цей вогник зігріє душі усіх померлих, а для нас буде одвічним символом пам’яті і осяйним променем майбуття!

Декабрь 2019 (6)
Ноябрь 2019 (28)