» » Семінар – практикум з виховної роботи для молодих класних керівників
  • Дата: 27-11-2019, 21:46
27-11-2019, 21:46

Семінар – практикум з виховної роботи для молодих класних керівників

Категорiя: Виховна робота, Напрямки виховної роботи

Семінар – практикум  з виховної роботи для молодих класних керівників

З метою підвищення педагогічної майстерності, забезпечення професійного розвитку особистості, обміну досвідом  у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 проведено семінар-практикум для молодих класних керівників, слухачів Херсонської академії неперервної освіти на тему  «Конфліктологія, врегулювання конфліктів та шкільна медіація як засіб формування безпечного освітнього середовища.» Завданням було поділитися досвідом роботи, надати практичну допомогу молодим класним керівникам в оволодінні методики та фахової майстерності. Розпочався семінар-практикум з вітального слова заступника директора з виховної роботи  Шевченко Анжели Іванівни, яка ознайомила присутніх з учасниками семінару, з планом проведення семінару та звернула увагу на актуальність тематики. Потім колегам семінару було представлено показовий виховний захід - годину спілкування у8-Б класі « Мій світ без насилля », де класний керівник Попова Марина Ігорівна разом зі здобувачами освіти у інтерактивній формі формували вміння розпізнавати різні види насильства, розвивали навички запобігання виникненню насильства у сім’ї, школі серед однолітків, у навколишньому середовищі; вчилися формувати дружні стосунки. Діти працювали у групах, розбирали практично різні життєві ситуації, висловлювали свої думки, набували практичних навичок. Другою частиною семінару було Коло, яке провела для молодих класних керівників практичний психолог закладу освіти, медіаторка Кравчук Олена В’ячеславівна.  Головною метою Кола є те, що кожен з учасників має можливість висловити власну точку зору та бути почутим іншими членами Кола стосовно конфліктів та непорозуміння, які виникають сьогодні між учасниками здобувачів освіти, та шляхи вирішення їх. Семінар-практикум був цікавим і корисним для молодих класних керівників та пройшов в атмосфері творчої співпраці.

Семінар – практикум  з виховної роботи для молодих класних керівників

Декабрь 2019 (6)
Ноябрь 2019 (28)