» » Молодь обирає здоровий спосіб життя
29-11-2019, 23:18

Категорiя: Виховна робота, Безпека життєдіяльності школярів

Молодь обирає здоровий спосіб життя

З метою популяризації здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, формування комплексу знань та навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, вироблення власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних зі здоровим способом життя в рамках Місячника здорового способу життя  у  Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 відбулися зустрічі старшокласників з представниками КЗ « ХМКЛ» ім. Є.Є. Карабелеша «Клініки дружньої до молоді» .Тематика та форми проведення заходів підбиралися з урахуванням вікових  можливостей та  інтересів дітей і спрямовувалась на те, щоб учасникам було цікаво, весело, а найголовніше – результативно. Так, до семикласників завітала Солодовник Анжела Іванівна, сімейна медична сестра , яка провела годину спілкування на тему « Особиста гігієна». Для старшокласників 9, 10, 11 класів психолог «Клініки дружньої до молоді» Павловська Людмила Олександрівна, яка до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом провела захід на тему « Збереження репродуктивного здоров’я». Молодь отримала достовірну інформацію щодо епідемії ВІЛ в Україні та Херсонській області, а також стосовно профілактики ризикованої поведінки та збереження репродуктивного здоров’я. Підлітки із зацікавленням переглянули відеофільми про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби профілактики Старшокласники продемонстрували зацікавленість та небайдужість до цієї проблеми, усвідомили необхідність збереження репродуктивного здоров’я. Усі проведені заходи були направлені на підвищення рівня інформованості старшокласників про соціально-небезпечні хвороби та збереження власного здоров’я.

Декабрь 2019 (6)
Ноябрь 2019 (28)