» » Міжнародний день волонтера у школі!
  • Дата: 5-12-2019, 22:27
5-12-2019, 22:27

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята, Виховуємо патріота

Міжнародний день волонтера у школі!

Сьогодні волонтерство стало в Україні затребуваним, як ніколи, адже направленої  допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій  потребують солдати нашої армії, переселенці, поранені, хворі діти та діти –інваліди.Не залишились осторонь здобувачі освіти, батьки та вчителі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 , які протягом багатьох років разом з волонтерським загоном «Маскувальна сотня» допомагають всім, хто потребує допомоги. 5 грудня у школі відбулася  урочиста лінійка, присвячена Міжнародному дню волонтера, на яку було запрошено отця  Юрія Курило, голову волонтерського загону «Маскувальна сотня» настоятеля храму Трьох святителей української автокефальної церкви та членів волонтерського загону. Приємно всіх нас вразила ця зустріч, на якій учні та батьки з уст волонтерів змогли дізнатися багато цікавого про їх нелегку працю, про відважних людей нашого міста, які підтримують українських солдат у нелегкий час для України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських солдат.  На урочистому заході голова  волонтерського загону Юрій Курило передав слова вдячності та Подяку від військової частини 3056 Національної Гвардії України учнівському та педагогічному колективу, які взяли участь у  акції для дітей постраждалих в ході бойових дій на території Донецької та Луганської областей « Гвардійська родина – тобі Україно!»

Діти привітали волонтерів зі святом та подарували їм слова вдячності, душевні пісні, квіти за їхню нелегку працю. Ця зустріч надихнула всіх на нові благодійні справи. Адміністрація школи та педагогичний колектив вітають всіх волонтерів зі святом!

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)