• Дата: 6-12-2019, 20:25
6-12-2019, 20:25

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята, Виховуємо патріота

День Збройних Сил України

Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили. З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму, дружби, взаєморозуміння та взаємоповаги один до одного у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 6 грудня було проведено турнір між хлопцями 8-х класів  "Майбутні захисники Вітчизни", які випробували свої сили в традиційних Козацьких забавах. Команди хлопців  у спортивних естафетах, інтелектуальних конкурсах продемонстрували справжні чоловічі якості – спритність, витривалість, силу та наполегливість. За результатами журіІ місце посіла команда 8-В класу ( кл. керівник Вознесенська Л.М.), ІІ місце команда 8-Б кл (кл. керівник Попова М.І.), ІІІ місце команда 8- А кл (кл.керівник Зубко Н.І.) . Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні, досконало продумані, естафети. Вітаємо переможців! Хлопці довели, що вони справжні чоловіки – майбутні захисники Вітчизни.

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)