» » Святий Миколай крокує до нашої школи!
  • Дата: 19-12-2019, 21:15
19-12-2019, 21:15

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Святий Миколай крокує

до нашої школи!

Святий Миколай крокує до нашої школи!

19 грудня до Херсонської спеціалізованої школи №27 завітав  Святий Миколай Чудотворць. Цей день був дуже насичений подіями та святковими заходами. Діти  з нетерпінням чекають Миколая Чудотворця до себе з подарунками. У кожний клас, кожну аудиторію діти запрошували Чудотворця для того, щоб передати йому листи з побажаннями, отримати подарунки  та показати свої таланти . У 1-х та 3-х класах учні разом з батьками та класними керівниками провели свято « Зустрічаємо Миколая» та радо зустріли святого Миколая, якому продемонстрували свої таланти, а натомість отримали чудові подарунки від Чудотворця. Учні 2-х класів  відвідали Обласну дитячу бібліотеку ім. Дніпрової Чайки, на порозі якої зустрічав малечу Миколай Чудотворець. А діти 1-А класу побували у Резиденції Діда Мороза  «Чумацька криниця» та отримали масу задоволення від святкового заходу та подарунків від Чудотворця. Школярі 7-А класу були запрошені на відкриття районної новорічної ялинки до ТРЦ « Променад Плаза».Діти з великим задоволенням брали участь у конкурсах, квестах, співали, танцювали. А учні 7-Б,В класів відвідали у ДКТ мюзикл « Снігова королева». Щоб принести іскорку казковості, порадувати дітей 4-5 х класів і привітати їх з цим прекрасним святом, учні 5-х класів разом з класними керівниками та батьками підготували справжню театралізовану виставу « Дарунки Святого Миколая». Діти  співали, танцювали, читали вірші. Миколаю дуже сподобалося  свято, і сьогодні він кожному подарував подарунок. Велика подяка всім за яскраві емоції та святковий настрій, яким зарядились усі присутні та гості свята.

Январь 2020 (7)
Декабрь 2019 (24)