• Дата: 24-12-2019, 21:37
24-12-2019, 21:37

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Новорічна казка у школі

Новорічні свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне- дива. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити у казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. У цей  день у всіх учнів був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного. Всі учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою та подарунками. Учні 6-х класів для дітей, вчителів та батьків створили казкову атмосферу- підготували святкову феєричну програму  з новорічним сюжетом, піснями, танцями, грою на музичних інструментах. А виступ наймолодших вихованців танцювального гуртка « Адеона» не залишив жодного байдужого глядача. Їх неперевершений виступ викликав захват в усіх глядачів. Захід пройшов весело і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам. Дякуємо учням 6-х класів, класним керівникам Бойко В.І., Гавенко Л.О., Юнчик Н.Б., музичному керівнику Гузовській І.О., керівнику танцювального  гуртка « Адеона» Лозовській Ю.І. за чудове свято. Глядачі отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій .Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами!

Январь 2020 (7)
Декабрь 2019 (24)