• Дата: 1-02-2020, 21:58
1-02-2020, 21:58

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Вечір зустрічі випускників

Зустріч з однокласниками, вчителями, рідною школою, дитинством та юністю. Вона повертає нас у ті незабутні шкільніроки, спогади, які ми так зберігаємо у пам’яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива, хвилююча і дуже дорога для кожного з нас.

1 лютого Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 гостинно відчинила двері нашим дорогим випускникам, для яких останній дзвоник пролунав багато років тому. Пройшовши коридорами рідної школи, такими новими і такими рідними  водночас, колишні учні завітали до вчителів, які одинадцять років йшли поруч з ними пліч-о-пліч, навчали, виховували, готували їх до дорослого життя. З великою шаною і вдячністю звернулися вони до своїх вчителів, посиділи за партами, як колись у шкільні роки. Теплими словами випускники дякували рідній школі, залишивши на «Паркані бажань» дорогі строки для вчителів, для майбутніх випускників, для рідної школи. З великим задоволенням випускники розглядали відеопрезентацію та фотовиставку зі світлинами різних років випуску, вдивляючись в обличчя однокласників, прагнучі побачити нові риси. Та ні, все  так, як було раніше: ті ж ямочки на щоках, та ж посмішка, та ж постава. І хочеться сподіватися, що кожен випускник залишить у своїй душі теплий спогад про чудовий Вечір зустрічі випускників, і віримо що наступна зустріч подарує ще багато нових вражень. І на заваді не стануть ні далека відстань, ні примхи погоди. Головне – бажання зустрітись із незабутнім дитинством та юністю, бо по-справжньому це можна зробити тільки зі своїми однокласниками та вчителями. Щасти вам, дорогі випускники, і до нових незабутніх зустрічей!

Февраль 2020 (17)
Январь 2020 (8)