• Дата: 24-02-2020, 22:40
24-02-2020, 22:40

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята, Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

Протягом року у Херсонській спеціалізованій школі І- ІІІ ступенів № 27  проходить   профорієнтаційна робота, мета якої -розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку міста та області, його орієнтації у виборі діяльності на потреби регіонального ринку праці, підвищення престижу робітничих професій. Кожен рік у школі проходитьТиждень профорієнтації і кожного разу по- новому. У цьому році Тиждень профорієнтації розпочався 24 лютого. Відкриття Тижня було неймовірно цікавим, адже перед глядачами розгорнулася казкова вистава  під назвою «Аліса в Країні Професій »за романом-казкою Льюїс Керролл «Аліса в Країні Чудес». Казкові герої побували у кожному класі молодших школярів , розповідаючи малечі про сучасні та важливі професії. Також сьогодні до нас завітали гості - представники Херсонського вищого професійного комерційного училища, які показали майстер- класи. Школярі ознайомились з робітничими професіями навчального закладу :  кухар- кондитер, продавець, бармен;  брали участь у майстер-класах: прикрашали тістечка та дегустували їх, виготовляли прикраси з мастики. Особливо сподобалося школярам мистецтво Карвінгу, адже кожному хотілося спробувати зробити свій шедевр з овочів та фруктів. Здобувачі освіти з великим задоволенням брали активну участь у створенні своїх особистих композицій. Цей день став корисним для багатьох учнів школи.

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)