• Дата: 25-02-2020, 14:21

Тиждень профорієнтації

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята, Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час. І наша задача ознайомити здобувачів освіти нашої школи з розмаїттям робочих професій, надати детальної та вичерпної інформації про навчальні заклади, про професії та спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців, можливості працевлаштування після закінчення навчальних закладів.

25 лютого у Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27  у рамках Тижня профорієнтації  відбулася зустріч учнів з представниками  Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії, які ознайомили школярів з професіями ліцею: електромонтер охоронно-пожежної сигналізації ,оператор комп’ютерної верстки, слюсар – електрик з ремонту електроустаткування, друкар офсетного плоского друкування, та продемонстрували пристрої, які були зроблені вихованцями ліцею. Дуже цікавою була екскурсія старшокласників до Херсонського державного аграрного університету  . На гостей, які завітали до ХДАУ, чекали приємні знайомства з лабораторією фізики, анатомічним музеєм закладу; були продемонстровані унікальні розробки, надбання факультетів, де здобувають різноманітні спеціальності. Сподіваємося, що  цей день став корисним для багатьох школярів - майбутніх спеціалістів.

Тиждень профорієнтації

Август 2020 (1)