• Дата: 26-02-2020, 22:43
26-02-2020, 22:43

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята, Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

«В кожній дитині- таланту краплина»,- під таким девізом сьогодні у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 в рамках Тижня профорієнтації пройшов День творчості. Розпочався день з ранкової музичної  вітальні. Діти зустрічали школярів та вчителів з  ранковими побажаннями. Протягом дня під керівництвом учителів образотворчого мистецтва Гузовської І.О. та Єрмоленко Д.Д. проходили майстер- класи з плетіння бісером, створення зачісок та макіяжу. Була організована виставка малюнків, фото та колажів учнів « Подивись на світ моїми очима». Учителями образотворчого мистецтва проведені показові уроки: « Групи музичних інструментів», інтелектуально- розвиваюча гра « Трудова вікторина», етно- рейс « До вічних істин через сучасне буття». Родзинкою Дня творчості став конкурс талантів « Я- майбутня зірка», на якому талановиті діти проявили себе у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Гра на музичних інструментах», «Декламування».  Захід був проведений з метою підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, сприяння її творчої самореалізації, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, виявлення обдарованих дітей. І ми ще раз переконалися, що у нашій школі навчаються справжні таланти, серед яких є майбутні музиканти, актори, співаки, гумористи, хореографи. Молодці! Сьогодні уся шкільна родина  побувала у чарівному світі творчості, в якому вічно процвітають добро, розуміння, світло і любов.

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)