• Дата: 27-02-2020, 23:17
27-02-2020, 23:17

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята, Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

27 лютого у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27  у рамках Тижня профорієнтації  відбулася зустріч здобувачів освіти з представниками  Професійно -морського ліцею Херсонської державної морської академії, які ознайомили учнів з різними професіями. Враховуючи потреби часу і попит на ринку праці, на додаток до існуючих були відкриті професії, з якими ознайомили наших старшокласників: кухар - матрос, бармен, офіціант, адміністратор. Учням школи продемонстрували майстер - класи щодо сервіровки  стола , роботи офіціанта, бармена, кухара. Діти змогли себе спробувати у виготовленні випічки, виробів з тіста, спробували в'язати морські вузли. Також до нас завітали представники ХДУ, які ознайомили одинадцятикласників з умовами вступу до вишу. Сьогодні відбулася екскурсія до Херсонського драматичного театру ім. М. Куліша. Допитливі діти побували за лаштунками, досліджували кожен куточок театру, побували на всіх діючих сценічних майданчиках і поставили всі можливі запитання. А старшокласники завітали  до Херсонського вищого професійного комерційного училища на Масляну, в якому проходили заходи, присвячені профорієнтації. Дев’ятикласники побували на майстер- класах, які демонстрували вихованці училища, спробували випікати та посмакувати  смачні млинці. Учні з великим задоволенням брали участь у майстер- класах. Всі ці заходи в рамках Тижня профорієнтації були дуже цікавими та корисними для багатьох здобувачів освіти нашої школи.

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)