» » » Вітаємо переможців міського дитячого фестивалю хореографічних колективів «Таврійське розмаїття»!
  • Дата: 27-02-2020, 19:48
27-02-2020, 19:48

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Виховна робота

27 лютого в актовій залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради відбувся міський дитячий фестиваль хореографічних колективів «Таврійське розмаїття», в якому взяли участь учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№27 ,вихованці гуртка сучасного танцю «Dаnсe centre Dаnсе life» (керівник Тарабарова Галина) » та посіли ІІ місцеВітаємо наших переможців Кушнар Кароліну, Круглу Алісу,Свістун Мілану,Ільїну Єкатерину, Михайлову Вероніку, Кацарську Софію, Піддубну Анастасію,Мосіну Софію, Курилюк Ганнута бажаємо творчих успіхів і нових перемог! Велика подяка керівнику Тарабаровій Галині, яка підготувала дітей до конкурсу! Молодці!  Пишаємося вами!

Август 2020 (1)
Июнь 2020 (5)