» » » Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»
  • Дата: 4-03-2020, 19:45
4-03-2020, 19:45

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Виховна робота

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

З нагоди відзначення 76-ї річниці  визволення міста Херсона від німецько-фашистських загарбників  3-4 березня відбувся відбірковий тур міського конкурсу «Херсонщина пам`ятає».

Здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №27 взяли участь у номінації «Декламування» та « Вокал». Тріус Ольга прочитала зворушливо авторський вірш нашого педагога – організатора Попової Марини Ігорівни  « Україна», аЧабарай Стас ( музичний керівник Гузовська Ірина Олексіївна) дуже чуйно заспівав пісню Святослава Вакарчука « Не твоя війна…». Молодці! Ви найкращі!  Чекаємо на результати конкурсу та сподіваємося стати учасниками гала- концерту!

Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»Міський конкурс «Херсонщина пам’ятає…»

Июнь 2020 (5)
Май 2020 (34)