» » Проведення вебінару для вчителів інформатики
  • Дата: 30-03-2020, 20:10
30-03-2020, 20:10

Проведення вебінару для вчителів інформатики

Категорiя: Інформація, Навчальна робота

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради  на 2020 рік та з метою підвищення рівня професійної підготовки педагогів з науково-дослідницької роботи з учнівською молоддю продовжується проведення циклу вебінарів для вчителів «Роль педагога в організації навчально-дослідницької роботи учнів (за галузями науки)».

01 квітня  2020 року о 10.00відбудеться другий вебінар для вчителів інформатики «Перспективні напрями досліджень в галузі комп’ютерних наук. Академічна доброчесність».

Модератор: Огнєва Оксана Євгенівна, кандидат технічних наук, доцент Херсонського національного технічного університету.

Просимо інформацію про вебінар довести до відома педагогів.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням www.man-ks.com «Перехід на сторінку реєстрації в заходахКЗ МАН» до 9.00  1.04.2020 р.

Після реєстрації учасникам буде надана адреса сайту, де транслюватиметься вебінар. Для входу до перегляду вебінару потрібно скористатись наступною інструкцією: праворуч  у полі «Meeting»  зі списку оберіть кімнату «IOT»; у полі  «Name»напишіть своє ім'я, прізвище, заклад освіти (скорочено); у полі  «Password»  введіть пароль «333»;  натисніть кнопку «Join»; у вікні, що відкриється, натисніть «Тільки слухати».

Вхід до перегляду вебінару також можна здійснити з планшета або мобільного телефона (окрім «Apple»).

Наголошуємо, що у зв’язку з впровадженням на території нашої держави карантину, колективний перегляд вебінару (перед одним екраном, в одному приміщенні) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (066) 921-83-22 (Сидоренко Оксана Володимирівна).

Ноябрь 2020 (14)
Октябрь 2020 (21)