• Дата: 2-04-2020, 18:18
2-04-2020, 18:18

Увага вебінар!

Категорiя: Інформація, Навчальна робота

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради на 2020 році та з метою підвищення рівня професійної підготовки педагогів з науково-дослідницької роботи з учнівською молоддю проводиться цикл вебінарів для вчителів «Роль педагога в організації навчально-дослідницької роботи учнів (за галузями науки)».

03 квітня  2020 року о 10.00 відбудеться вебінар для вчителів географії та біології «Організація польових лімнологічних досліджень».

Модератор: Палічева Галина Віталіївна, методист Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

Просимо інформацію про вебінар довести до відома педагогів.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням www.man-ks.com  «Перехід на сторінку реєстрації в заходах КЗ МАН» до 9.00 3 квітня.

Після реєстрації учасникам буде надана адреса сайту, де транслюватиметься вебінар. Для входу у вебінар потрібно скористатись наступною інструкцією: праворуч у полі «Meeting» зі списку оберіть кімнату «proekt gidrolog»; у полі «Name» напишіть своє ім'я, прізвище, заклад освіти (скорочено); у полі «Password»  введіть пароль «999»;  натисніть кнопку «Join»; у вікні, що відкриється, натисніть «Тільки слухати».

Вхід до перегляду вебінару також можна здійснити з планшета або мобільного телефона (окрім «Apple»).

Наголошуємо, що у зв’язку з впровадженням на території нашої держави карантину, колективний перегляд вебінару (перед одним екраном, в одному приміщенні) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

Ноябрь 2020 (18)
Октябрь 2020 (22)