• Дата: 8-04-2020, 15:06
8-04-2020, 15:06

Увага вебінар!

Категорiя: Інформація, Навчальна робота

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради на 2020 рік та з метою підвищення рівня професійної підготовки педагогів з науково-дослідницької роботи з учнівською молоддю продовжується проведення циклу вебінарів для вчителів за галузями науки.

09 квітня  2020 року о 12.00 відбудеться другий вебінар для вчителів фізики «Сучасна наука: Нейтрони та їх застосування».

Модератор: Растьогін Михайло Юрійович, кандидат педагогічних наук, керівник наукової секції комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням www.man-ks.com  «Перехід на сторінку реєстрації в заходах КЗ МАН» до 11.00  9 квітня.

Після реєстрації учасникам відкриється вікно з інформацією про адресу сайту, де транслюватиметься вебінар. Для входу до перегляду вебінару на зазначеному сайті потрібно скористатись наступною інструкцією: праворуч  у полі «Meeting»  зі списку оберіть кімнату «FIZSEMINAR»; у полі  «Name» напишіть своє ім'я, прізвище, заклад освіти (скорочено); у полі «Password»  введіть пароль «0303»;  натисніть кнопку «Join»; у вікні, що відкриється, натисніть «Тільки слухати».

Вхід до перегляду вебінару також можна здійснити з планшета або мобільного телефона (окрім «Apple»).

Наголошуємо на тому, що у зв’язку з впровадженням на території нашої держави карантину, колективний перегляд вебінару (перед одним екраном, в одному приміщенні) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

Просимо інформацію про вебінар довести до відома педагогів.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (066) 921-83-22 (Сидоренко Оксана Володимирівна).

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)