• Дата: 8-04-2020, 15:08
8-04-2020, 15:08

Увага вебінар!

Категорiя: Інформація, Навчальна робота

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради на 2020 рік та з метою підвищення рівня професійної підготовки педагогів з науково-дослідницької роботи з учнівською молоддю проводиться цикл вебінарів для вчителів «Роль педагога в організації навчально-дослідницької роботи учнів (за галузями науки)».

09 квітня  2020 року об 11.00 відбудеться другий вебінар для вчителів історії «Аналіз платформ для ефективного ведення дистанційного навчання».

Модератор: Сокол Олександр Сергійович, керівник наукової секції комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватися за посиланням www.man-ks.com «Перехід на сторінку реєстрації в заходах КЗ МАН» до 10.00  9 квітня.

Після реєстрації учасникам буде надана адреса сайту, де транслюватиметься вебінар. Для входу о перегляду вебінару потрібно скористатись наступною інструкцією: праворуч  у полі «Meeting»  зі списку оберіть кімнату «istoria2020»; у полі  «Name» напишіть своє ім'я, прізвище, заклад освіти (скорочено); у полі «Password»  введіть пароль «555»;  натисніть кнопку «Join»; у вікні, що відкриється, натисніть «Тільки слухати».

Вхід до перегляду вебінару також можна здійснити з планшета або мобільного телефона (окрім «Apple»).

Наголошуємо, що у зв’язку з впровадженням на території нашої держави карантину, колективний перегляд вебінару (перед одним екраном, в одному приміщенні) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

Просимо інформацію про вебінар довести до відома педагогів.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (066) 921-83-22 (Сидоренко Оксана Володимирівна).

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)