» » Увага! Вебінар для учнів 9-11 класів!
  • Дата: 9-04-2020, 15:19
9-04-2020, 15:19

Увага! Вебінар для учнів 9-11 класів!

Категорiя: Інформація, Навчальна робота

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради на 2020 рік та з метою популяризації серед учнівської молоді наукових знань у різних напрямах науки в рамках проєкту «Дистанційна творча лабораторія «Юний дослідник» проводиться цикл вебінарів для здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

10 квітня  2020 року о 14.00 відбудеться вебінар для учнів 9-11 класів «Маніпуляційний вплив медіа».

Модератор: Сокол Олександр Сергійович, керівник наукової секції комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

Для входу у вебінар потрібно скористатись наступною інструкцією: зайдіть на сайт www.man.ks.ua ; праворуч у полі «Meeting» зі списку оберіть кімнату «proekt istorik»; у полі «Name» напишіть своє ім'я, прізвище, заклад освіти (скорочено); у полі  «Password» введіть пароль «2424»;  натисніть кнопку «Join»; у вікні, що відкриється, натисніть «Тільки слухати».

Вхід до перегляду вебінару також можна здійснити з планшета або мобільного телефона (окрім «Apple»).

Наголошуємо на тому, що у зв’язку з впровадженням на території нашої держави карантину, колективний перегляд вебінару (перед одним екраном, в одному приміщенні) НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!

Просимо інформацію про вебінар довести до відома вчителів, учнів та їх батьків.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (066) 921-83-22 (Сидоренко Оксана Володимирівна).

Октябрь 2020 (16)
Сентябрь 2020 (34)