» » Алгоритм дій у разі виявлення в здобувача освіти або працівника закладу ознак гострого респіраторного захворювання:
Iнформацiя до новини
  • Переглядiв: 239
  • Автор: webmaster
  • Дата: 1-09-2020, 21:33
1-09-2020, 21:33

Алгоритм дій у разі виявлення в здобувача освіти або працівника закладу ознак гострого респіраторного захворювання:

Категорiя: COVID-19

Алгоритм дій у разі виявлення в здобувача освіти або працівника закладу ознак гострого респіраторного захворювання:

 

1. У разі виявлення в здобувача освіти ознак гострого респіраторного захворювання, до приїзду батьків або інших законних представників дитини здобувачі освіти перебувають у масках постійно до вирішення питання щодо спрямування їх додому чи до закладу охорони здоров’я.

2. До ухвалення відповідного рішення  спрямувати учня до спеціально відведеного приміщення в супроводі  медичного працівника та невідкладно поінформувати батьків.  Переконатися що батьки учня  знають, як зв’язатися з уповноваженою особою. Ця особа має бути забезпечена стандартними засобами захисту, а також повинна дотримуватися заходів безпеки під час догляду за особами з підозрою на COVID-19: носити маску й дотримуватися необхідної дистанції.

3. Медичний працівник має надіслати екстрене повідомлення форми 058/о про підозру на інфекційне захворювання до лабораторного центру (відповідного його підрозділу).

4. Медичний працівник закладу реєструє випадок в журналі реєстрації форми О6О/о.

5. Медичний працівник телефонує батькам та / або сімейному лікарю, викликає (за потреби) швидку допомогу, після прибуття батьків відправляє з ними дитину додому. За наявності показань для госпіталізації швидка медична допомога доставляє дитину до стаціонару.

6. Медичний працівник співпрацює з епідеміологами лабораторного центру під час епідеміологічного розслідування й допомагає їм визначити коло контактних осіб:

ІІ. Якщо на COVID-19 захворів учитель, інший працівник закладу  необхідно:

 

1. Працівники, які перебували в контакті з особами, в яких лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19, не виходять на роботу та невідкладно звертаються по медичну допомогу.

2. Якщо температура, кашель, нежить у працівника школи з’явилися під час роботи, він має невідкладно залишити заклад і звернутися до закладу охорони здоров’я по медичну допомогу; якщо ж у нього виникли такі небезпечні симптоми як задишка, частий сухий кашель, біль у грудній клітці, температура, яку складно знизити, виражена блідість чи синюшність шкіри, повторне блювання, необхідно викликати екстрену допомогу, попередивши медиків, що є підозра на COVID-19.

3. У приміщенні, де перебував хворий учитель / працівник, слід провести поза розкладом провітрювання та дезінфекцію поверхонь.


скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вибачте, але Ви зайшли на сайт, як незареєстрований користувач!
Ми рекомендуємо Вамзареєструватися або увiйти пiд своїм iм'ям.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *

Хмаринка тегів

Архів новин

Декабрь 2021 (3)
Ноябрь 2021 (28)
Октябрь 2021 (15)
Сентябрь 2021 (45)
Август 2021 (1)
Июнь 2021 (10)
^