• Дата: 1-09-2020, 14:47
1-09-2020, 14:47

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Вітаємо з Днем знань!

Сьогодні  Херсонська спеціалізована школа №27 після довгої перерви гостинно відчинила двері для своїх учнів і запросила їх у просторі та затишні класи, щоб діти набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали свої серця любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі та впевнено крокували до своєї мети.

Свято Першого дзвоника було організовано для кожного класу: для 1 –х класів вперше пролунав перший дзвоник на святковій лінійціа для 11 – х класів – востаннє, для учнів 2-10 класів відбулася зустріч з учителями, перші уроки, на яких діти робили колажі « Моя шкільна родина », заповнювали  Паркан побажань, фотографувалися біля фотозон. Директор школи Мітковська Ірина Анатоліївна  привітала всіх з чудовим святом Днем знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень,  та побажала всім учням міцного здоров’я, наполегливості, успіхів у навчанні. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху міцного здоров’я, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети! Хай ваші здібності та  наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

Сентябрь 2020 (15)
Август 2020 (4)