» » У школі стартував місячник "Увага! Діти на дорозі"
  • Дата: 3-09-2020, 21:51
3-09-2020, 21:51

У школі стартував місячник "Увага! Діти на дорозі"

Категорiя: Виховна робота, Безпека життєдіяльності школярів

У школі стартував місячник

"Увага! Діти на дорозі"

У школі стартував місячник  "Увага! Діти на дорозі"

З перших днів вересня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 стартував Всеукраїнський місячник «Увага! Діти на дорозі!». Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах, підвищення інформованості учасників навчально-виховного процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньотранспортного травматизму. Саме з такою метою до школи завітали старший інспектор з особових доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Херсонській області старший лейтенант Вах Антон Романович та  лейтенант поліції Клімова Алла Віталіївна. Під час зустрічі правоохоронці поглибили знання учнів з правил дорожнього руху, зосереджуючи увагу на правилах їзди на велосипеді та дорогу від школи додому. Також наголосили на правилах поведінки учнів тоді, коли вони є пасажирами легкових автомобілів та громадського транспорту. Гості розповіли юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода.. Адміністрація школи, вчителі та учні вдячні представникам Управління патрульної поліції в Херсонській області  за співпрацю та високий професіоналізм. Отже, пам’ятаймо – безпека дітей насамперед залежить від дотримання правил дорожнього руху!

У школі стартував місячник  "Увага! Діти на дорозі"

Сентябрь 2020 (15)
Август 2020 (4)