» » Алгоритм дій керівника у разі виявлення у здобувача освіти та / або працівника ознак гострого респіраторного захворювання
Iнформацiя до новини
  • Переглядiв: 184
  • Автор: webmaster
  • Дата: 29-08-2020, 15:14
29-08-2020, 15:14

Алгоритм дій керівника у разі виявлення у здобувача освіти та / або працівника ознак гострого респіраторного захворювання

Категорiя: COVID-19

Алгоритм дій керівника

Херсонської спеціалізованої  школи

 І-ПІ ступенів № 27

з поглибленим вивченням інформатики

та іноземних мов Херсонської міської ради 

у разі виявлення у здобувача освіти та / або працівника ознак гострого респіраторного захворювання

 

(Розроблено відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 про затвердження Протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID- 19)., листа МОН № 1/9-490 від 28.08.2020)

 

І. Дії керівника ЗЗСО в разі виявлення в здобувача освіти ознак гострого респіраторного захворювання:

<!-- [if !supportLists] --> 1.  <!-- [endif] --> У разі виявлення в здобувача освіти ознак гострого респіраторного захворювання, до приїзду батьків або інших законних представників дитини здобувачі освіти перебувають у масках постійно до вирішення питання щодо спрямування їх додому чи до закладу охорони здоров’я.

<!-- [if !supportLists] --> 2.  <!-- [endif] --> До ухвалення відповідного рішення необхідно спрямувати здобувача освіти до спеціально відведеного приміщення ЗЗСО (ізолятор) в супроводі працівника закладу освіти (ним може бути сестра медична школи КАЛІМОВА А.О. або, в разі відсутності медичного працівника, класний керівник або заступник директора з НВР НАГІРНА Л.В. (далі – уповноважена особа) та невідкладно поінформувати батьків (інших законних представників). Переконайтеся в тому, що батьки здобувача освіти знають, як зв’язатися з уповноваженою особою. Ця особа має бути забезпечена стандартними засобами захисту, а також повинна дотримуватися заходів безпеки під час догляду за особами з підозрою на COVID-19: носити маску й дотримуватися необхідної дистанції.

У разі, якщо дитина налякана й болісно переживає власний стан, уповноважена особа має заспокоїти дитину й залишатися з нею в окремому приміщенні, що добре провітрюється, не знімати маску й дотримуватися дистанції.

<!-- [if !supportLists] --> 3.     <!-- [endif] --> Медичний працівник або уповноважена особа має надіслати екстрене повідомлення форми 058/о про підозру на інфекційне захворювання до лабораторного центру (відповідного його підрозділу).

<!-- [if !supportLists] --> 4.     <!-- [endif] --> Медичний працівник або уповноважена особа закладу реєструє випадок в журналі реєстрації форми О6О/о.

<!-- [if !supportLists] --> 5.     <!-- [endif] --> Медичний працівник або уповноважена особа телефонує батькам та / або сімейному лікарю, викликає (за потреби) швидку допомогу, після прибуття батьків відправляє з ними дитину додому. За наявності показань для госпіталізації швидка медична допомога доставляє дитину до стаціонару.

<!-- [if !supportLists] --> 6.     <!-- [endif] --> Медичний працівник або уповноважена особа співпрацює з епідеміологами лабораторного центру під час епідеміологічного розслідування й допомагає їм визначити коло контактних осіб:

<!-- [if !supportLists] --> -           <!-- [endif] --> які разом перебували в шкільному транспорті;

<!-- [if !supportLists] --> -           <!-- [endif] --> які були разом в одному приміщенні (класі);

<!-- [if !supportLists] --> -           <!-- [endif] --> які контактували в побуті.

<!-- [if !supportLists] --> 7.     <!-- [endif] --> Ніхто з працівників ЗЗСО, зокрема й медичний працівник чи уповноважена особа, які опікуються підозрілим або підтвердженим випадком COVID-19, не має права розголошувати імені хворого або того, у кого підозрюють COVID-19, задля збереження лікарської таємниці. Обов’язок закладу освіти – запобігати булінгу та стигматизації у зв’язку з COVID-19.

 

ІІ. Дії керівника ЗЗСО в разі отримання позитивного тесту на SARS-CoV2 у здобувача освіти:

У разі отримання позитивного результату тестування на SARS-CoV2 здобувача освіти необхідно:

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> спрямувати додому на самоізоляцію контактних осіб (клас, групу) (згідно з Додатком 2 до Стандартів медичної допомоги "Коронавірусна хвороба (COVID-19)”) на 14 днів;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> забезпечити позачергове проведення дезінфекції та генеральне прибирання приміщення школи / класу, салону шкільного автобуса тощо;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> для класу / групи, яка перебуває на самоізоляції, організувати освітній процес за допомогою технологій дистанційного навчання;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> якщо захворювання на COVID-19 підтвердилося й в контактних осіб, директор школи може ухвалити рішення про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання для кількох класів або закладу освіти залежно від наявності підтверджених випадків в одному чи кількох класах;

<!-- [if !supportLists] --> -         <!-- [endif] --> медичний працівник закладу або уповноважена особа має співпрацювати з епідеміологами лабораторного центру під час епідеміологічного розслідування.

ІІІ. Якщо на COVID-19 захворів учитель, інший працівник ЗЗСО необхідно:

<!-- [if !supportLists] --> 1.       <!-- [endif] --> працівники ЗЗСО, які перебували в контакті з особами, в яких лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19, не виходять на роботу та невідкладно звертаються по медичну допомогу;

<!-- [if !supportLists] --> 2.       <!-- [endif] --> якщо температура, кашель, нежить у працівника школи з’явилися під час роботи, він має невідкладно залишити заклад освіти і звернутися до закладу охорони здоров’я по медичну допомогу; якщо ж у нього виникли такі небезпечні симптоми як задишка, частий сухий кашель, біль у грудній клітці, температура, яку складно знизити, виражена блідість чи синюшність шкіри, повторне блювання, необхідно викликати екстрену допомогу, попередивши медиків, що є підозра на COVID-19.

У приміщенні, де перебував хворий учитель / працівник, слід провести поза розкладом провітрювання та дезінфекцію поверхонь.

 

ІV. Інформування учасників освітнього процесу про випадок COVID-19 у ЗЗСО:

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Переконайтеся, що працівникам закладу освіти та батькам школярів відомо, що ніхто не має відвідувати школу, якщо в нього / неї температура, кашель, нежить. Переконайтеся, що вони розуміють, що мають залишатися вдома, якщо контактували з хворим.

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Попросіть, у разі підозри, контакту чи хвороби на COVID-19 вчителів / працівників школи й батьків учнів повідомляти про це вчителю / медичному працівнику / адміністрації.

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Нагадуйте працівникам школи та батькам учнів про особливу небезпеку COVID-19 та необхідність дотримуватися дистанції, регулярно мити руки, уникати скупчення людей, провітрювати приміщення.

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Пояснюйте, як можна зменшити стрес: більше спілкуватися з рідними телефоном або онлайн, займатися улюбленими справами.

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Порадьте батькам, як зробити родинне помешкання безпечнішим для дорослих та дітей (регулярно дезінфікувати поверхні й провітрювати приміщення).

<!-- [if !supportLists] --> -       <!-- [endif] --> Закликайте звертатися до лікаря/лікарки телефоном у разі появи небезпечних симптомів.

 

скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вибачте, але Ви зайшли на сайт, як незареєстрований користувач!
Ми рекомендуємо Вамзареєструватися або увiйти пiд своїм iм'ям.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *

Хмаринка тегів

Архів новин

Декабрь 2021 (3)
Ноябрь 2021 (28)
Октябрь 2021 (15)
Сентябрь 2021 (45)
Август 2021 (1)
Июнь 2021 (10)
^