» » » Вітаємо переможців конкурсу "Один раз на все життя!"
  • Дата: 21-09-2020, 20:39
21-09-2020, 20:39

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Виховна робота

Вітаємо переможців конкурсу "Один раз на все життя!"

Найважливіше, що є у кожної людини – це її сім’я, в колі якої почуваєшся вільно, безпечно, комфортно та один раз на все життя! 19 вересня , а саме у День народження міста Херсона,у сквері "Покрова Божої Матері"  відбулася урочиста церемонія нагородження переможців відкритого конкурсу на кращий творчий проект «Один раз на все життя!», який проводився он- лайн під час карантину серед учнів загальноосвітніх шкіл Херсона. Метою проведення конкурсу є популяризація сімейних цінностей: життя в єдиному міцному шлюбі - один раз на все життя, створення багатодітної сім'ї, захист життя ненароджених дітей. До цього конкурсу  третій рік поспіль долучилися учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 і третій рік поспіль отримують блискучу  перемогу. Вітаємо  випускницю нашої школи  Яковенко Олену, яка  посіла І місце  у номінації «Відеореклама» слайд- презентація « Багатодітна родина – багато дітей не буває»  (керівник Сомченко І.М.) та ученицю  9 класу Даюб Надію,яка посіла І місце у номінація« Літературна проза твір- роздум « Живе тут щастя… Не злякайте!» (керівник Бойко В.І.)  . Також шляхом онлайн- голосування наші переможці отримали найбільше голосів та отримали Дипломи глядацьких/читацьких симпатій. Переможці у кожній номінації були нагородженні дипломами та цінними подарунками. Вітаємо наших переможців конкурсу та  їхніх керівників! Молодці!

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)