» » » Вітаємо переможців змагань зі спортивного орієнтування « Україна Кубок Суворовця »!
  • Дата: 29-09-2020, 22:33
29-09-2020, 22:33

Категорiя: Робота учнів у гуртках, Виховна робота

Вітаємо переможців змагань зі спортивного орієнтування

« Україна Кубок Суворовця »!

З 25  по 27 вересня  у м. Олешки пройшли Всеукраїнські змагання  зі спортивного орієнтування « Україна Кубок Суворовця », у якому взяли участь та посіли ІІ і ІІІ місце здобувачі освіти Херсонської спеціалізованої школи №27, вихованці гуртка зі спортивного орієнтування Мітрофанова Вероніка, Бибик Єлизавета, Судіна Анна, Шеховцов Влад, Андреєв Ярослава. Вітаємо команду переможців та бажаємо успіхів у наступних змаганнях! Висловлюємо щиру подяку тренеру зі спортивного орієнтування Васіній Ірині Валентинівні, яка підготувала спортсменів до змагань! Молодці!

Октябрь 2020 (18)
Сентябрь 2020 (34)