» » З Днем захисника України та українського козацтва!
  • Дата: 14-10-2020, 20:35
14-10-2020, 20:35

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

З Днем захисника України

та українського козацтва!

З Днем захисника України та українського козацтва!

14 жовтня весь український народ   відзначає  День захисника України та українського козацтва.  Цей день для учнів та вчителів Херсонської спеціалізованої школи №27 був особливим. Цього року свято проходить в умовах карантину, пов’язаного із пандемією коронавірусу, коли масові заходи відбуваються із певними обмеженнями.Тому ми розпочали цей день не традиційною лінійкою, а підготували для наших воїнів відеопривітання « З Україною у серці»Діти поринули у атмосферу урочистості, патріотичності, святковості та із хвилюванням у серці згадували тих, хто загинув, захищаючи кордони України в наш час. Вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які загинули під час Революції Гідності та під час проведення антитерористичної операції на сході України. З ранку у кожному класі пройшла  єдина година спілкування « Ми роду козацького діти, землі української цвіт!» . У цей день у школі відбулася зустріч старшокласників із представниками військової частини 3056 Національної гвардії України сержантом Марком Васильченком та старшиною Олександром Корнієнком, які провели цікавий майстер-клас для майбутніх воїнів і розповіли про особливості військової служби, специфіку діяльності частини та продемонстрували екіпірування, яке використовується під час забезпечення порядку. Діти з великим задоволенням брали участь у заході та привітали наших воїнів зі святом, подарували квіти. Учні школи взяли участь у змаганнях зі стрільби, які проходили у школі, та показали високі результати : І місце посіла Румянцева Ніколь ( 8 кл.), ІІ місце- Максименко  Єлизавета(11 кл), ІІІ місце Шевчик Маргарита(11 кл). Допомога військовослужбовцям вже стала для наших школярів звичайною та дуже необхідною справою. Учнів долучилися до благодійної акції «Збираємо тепло сердець!» Під час акції було зібрано багато продуктів харчування, гігієнічні засоби , діти написали привітання зі святом  та побажання миру для військових, намалювали малюнки. Все це було передано до волонтерського загону « Маскувальна сотня» капелану отцю Юрію Курило. Висловлюємо  величезну вдячність дітям, батькам, вчителям школи за добрі серця та бажання  допомогти.

Сьогодні ми  вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть від нашої шкільної родини вітання з найкращими побажаннями. Зі святом Вас, справжні герої України!

Октябрь 2020 (14)
Сентябрь 2020 (34)