» » Озеленення - шлях до продовження життя!
  • Дата: 19-11-2020, 13:07
19-11-2020, 13:07

Категорiя: Виховна робота, Учнівське самоврядування

Озеленення - шлях до продовження життя!

Зелені насадження відіграють важливу роль у житті людини. Вони є одним з головних показників благоустрою міста, створюють оптимальні умови існування людини в місцях проживання і праці, забезпечують раціональний відпочинок і відновлення сил, сприятливо впливають на її організм. Тому в рамках тижня екології « Чистий двір. Чисте місто» , у період з 16 по 20 листопада «Міністерство екології» учнівського самоврядування разом з  учнями Херсонської спеціалізованої школи №27 взяли участь у екологічному конкурсі « Озеленимо планету в умовах пандемії» та Всеукраїнській акції « Посади своє дерево» . Потягом тижня учні разом із батьками активно висаджували  дерева. На території школи було висаджено 6 дерев : берези, клени, на прибудинкових територіях - 9 дерев та кущів. Також було організовано полив та догляд за ними. Ми будемо продовжувати цю роботу, адже кожне дерево - символ подяки планеті за можливість життя, особливо у часи епідемії, спричиненої коронавірусом COVID-2019.  Закликаємо всіх небайдужих взяти участь у акції і посадити своє дерево! Разом зробимо наше місто красивішим, зеленішим та екологічним!

#озеленемо_планету_в_умовах_пандемії  #ecoparlamentks

Ноябрь 2020 (14)