» » Педагогічна рада "Сім'я і школа"
  • Дата: 27-11-2020, 22:56
27-11-2020, 22:56

Категорiя: Виховна робота, Напрямки виховної роботи

Педагогічна рада "Сім'я і школа"

Тільки разом із батьками, спільними зусиллями,

вчителі можуть дати дітям велике людське щастя

В.А.Сухомлинський

Один із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. Сучасне суспільство ставить перед учасниками навчально-виховного процесу нові вимоги до системи виховання, освіти, розвитку  підростаючої особистості, а також врахування особливостей функціонування сучасної сім’ї  як мікрогрупи суспільства.

Значну роль у вихованні і навчанні школярів варто відвести спільним діям освітнього закладу і сім’ї, ефективність яких залежить від особливостей організації роботи з батьками в сучасній школі.

27 листопада у Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 відбуласяпедагогічна рада з виховної роботи «Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку здібностей дитини в сучасному освітньому просторі» , на якій виступили  заступник директора з виховної роботи Шевченко Анжела Іванівна, голова методичного об’єднання класних керівників Бойко В.І., практичний психолог Кравчук О.В., класні керівники Долгова Д.М.,Глущенко Н.Б., Мовенко І.М., Зубко Н.І.,Власенко Т.С. Педрада проходила у актовій залі. Усі були учасниками педради, об’єднані у мікрогрупи « Учителі» і «Батьки». Були використані інтерактивні форми роботи, виконували практичні вправи, вирішували педагогічні ситуації, розробляли поради для батьків На педраді було проаналізовано роботу школи, вироблено оптимальні форм спільної роботи   школи   і сім'ї   з   метою особистісного  розвитку дитини.

Декабрь 2021 (3)
Ноябрь 2021 (28)