» » Привітання вихованців Олешківського дитячого будинку - інтернату з Днем Святого Миколая
  • Дата: 18-12-2020, 20:18
18-12-2020, 20:18

Категорiя: Виховна робота, Учнівське самоврядування

День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим  та незгасаючим вогнем любові до ближнього. Саме в цей день хочеться, щоб кожна дитина отримала душевне тепло, доброту, радісну посмішку, а особливо діти, які не мають батьків. Тому учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 завітали до дітей Олешківського дитячого будинку –інтернату з подарунками та ласощами, привітали вихованців з Днем Святого Миколая Школярі для дітей зробили своїми руками новорічні ялинки, зібрали книги, настільні розвивальні ігри, канцтовари, паперові рушники,  солодощі та свіжі вітаміни –мандарини, банани. Для дітей з інвалідністю подарували спеціальний стіл.  Яскраві емоції переповнювали вихованців дитячого будинку, які зраділи подарункам та теплому спілкуванню. Щиро дякуємо батькам, учням, учителям за участь у благодійній акції. Вірити у Святого Миколая- означає робити добро. Тому в цей день хочеться побажати усім добра і милосердя один до одного.

Январь 2021 (5)
Декабрь 2020 (13)