• Дата: 17-02-2021, 22:56
17-02-2021, 22:56

Категорiя: Виховна робота, Профорієнтація

Тиждень профорієнтації

17 лютого у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27  у рамках Тижня профорієнтації  відбулася зустріч здобувачів освіти з представниками  Професійно -морського ліцею Херсонської державної морської академії, які ознайомили учнів з різними професіями. Враховуючи потреби часу і попит на ринку праці, на додаток до існуючих були відкриті професії, з якими ознайомили наших старшокласників: кухар - матрос, бармен, офіціант, адміністратор. Учням школи продемонстрували відеоролик, про навчальний заклад та розповіли про умови вступу до закладу. Враховуючи обмеження під час адаптивного карантину, День відкритих дверей Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну відбулося у формі онлайн на платформі ZOOM. Випускники ознайомилися з  професіями  перукаря, манікюру, візажиста, шевця, які надає заклад, та з умовами вступу. Старшокласники 9-11 класів  працювали над створенням відеороликів « Професія моєї мрії». Журі працює над конкурсними роботами,  результати конкурсу будуть підведені у кінці тижня.

Март 2021 (7)
Февраль 2021 (42)