» » Всеукраїнський місячник "Увага! Діти на дорозі"
  • Дата: 3-09-2021, 22:24
3-09-2021, 22:24

Всеукраїнський місячник "Увага! Діти на дорозі"

Категорiя: Виховна робота, Безпека життєдіяльності школярів

Всеукраїнський  місячник

"Увага! Діти на дорозі"

З перших днів вересня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 стартував місячник «Увага! Діти на дорозі!», направлений на  збереження життя і здоров’я дітей на дорогах, підвищення інформованості учасників навчально-виховного процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод . До школи завітала начальниця відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Херсонській області Олена Вахтель, яка нагадала здобувачам освіти правила дорожнього руху, зосереджуючи увагу на правилах їзди на велосипеді та дорогу від школи додому. Також розповіла юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірила знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода. Адміністрація школи, вчителі та учні вдячні представникам Управління патрульної поліції в Херсонській області  за співпрацю та високий професіоналізм. Пам’ятаймо! Безпека дітей насамперед залежить від дотримання правил дорожнього руху!

Всеукраїнський  місячник "Увага! Діти на дорозі"

Сентябрь 2021 (18)
Июнь 2021 (10)