» » Олімпійський тиждень у школі!
  • Дата: 10-09-2021, 20:06
10-09-2021, 20:06

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Олімпійський тиждень у школі!

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнів мотивацій до здорового способу життя у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з 6 по 10 вересня традиційно проводився  Олімпійський тиждень, присвячений  Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. В рамках Олімпійського тижня у школі пройшли спортивні змагання: Веселі старти серед учнів 3-4 класів, Малі Олімпійські ігри серед учнів 5-6 класів, футбольний турнір серед учнів 7, 10-11 класів, подолання смуги перешкод серед учнів 8 класів, легкоатлетична естафета серед учнів 9 класів. Незалежно від завойованих місць задоволеними залишилися всі учасники змагань , адже, дійсно, головне не перемога, а участь. А ще важливіше оздоровлення духу та тіла людини, вміння працювати в команді, підтримка друзів. Також у школі пройшов  Всеукраїнський олімпійський урок. Корисними та  цікавими були зустрічі учнів з юними спортсменами нашої школи, чемпіоном України з кікбоксингу Дашком Іллею та чемпіоном України з боксу Смоленським Євгенієм , які, навчаючись у школі, займаються різними видами спорту та вже мають високі результати і нагороди. Вони  ділилися зі школярами  своїм досвідом, розповідали про те, які труднощі подолали на шляху до успіху, щоб досягти олімпійських висот, та як поєднати навчання та спорт. Сподіваємося, що такі зустрічі спонукають наших школярів любити спорт, займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, адже спорт- це сила, краса, здоров’я!

Сентябрь 2021 (18)
Июнь 2021 (10)