» » Вітаємо переможців конкурсу "Один раз на все життя!"
  • Дата: 17-09-2021, 23:25
17-09-2021, 23:25

Категорiя: Виховна робота, Шкільні свята

Вітаємо переможців конкурсу "Один раз на все життя!"

18 вересня, а саме у День народження міста Херсона, у сквері "Покрова Божої Матері"   відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІV відкритого конкурсу на кращий творчий проект «Один раз на все життя!», який проводився  серед учнів загальноосвітніх шкіл Херсона. Метою проведення конкурсу є популяризація сімейних цінностей: життя в єдиному міцному шлюбі - один раз на все життя, створення багатодітної сім'ї, захист життя ненароджених дітей. До цього конкурсу  четвертий рік поспіль долучилися учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27 і четвертий рік поспіль отримали блискучі  перемоги. У цьому році до фіналу вийшли п’ятеро учнів нашої школи.  Вітаємо  учня 11 класу Галушка Артема, який  посів І місце  у номінації « Література » твір « Прости мене, сину!»  (керівник Бойко В.І.), ученицю  11 класу Тріус Ольгу, яка посіла  ІІ місце у номінації Література» твір  «Пишу тобі, мамо…» (керівник Бойко В.І.),ученицю  11 класу  Ступіну Ганну, яка посіла  ІІ місце у номінації «Література» авторський вірш  «Безцінний дар» (керівник Бойко В.І.),учня 10 класу Базенка Іллю, який посів ІІ місце у номінації Презентація» презентація «Краса батьківства» (керівник Сухенко Н.А.), ученицю 6 класу Кацарську Софію, яка посіла І місце у номінації Фотографія»фото  «Щаслива родина у кадрі » ( керівник Кацарська Н. Ю.) Вітаємо директора школи Ірину Мітковську, яка отримала подяку від організаторів конкурсу. Переможці конкурсу були нагородженні дипломами та отримали  цінні подарунки від депутата Херсонської міської ради, мецената Юрія Рожкова. Також привітала переможців секретар міської ради Галина Лугова. Від імені міського голови Ігоря Колихаєва  та депутатського корпусу вона побажала учасникам подальших творчих успіхів. Особливо приємним було відзначення Подякою міської ради та Херсонської єпархії батька нашої школи багатодітної родини Небескул, у якої мати цього року нагороджена почесним званням "Мати-героїня”. Таке вшанування багатодітних сімей стало вже доброю традицією конкурсу "Один раз на все життя”.

Декабрь 2021 (3)
Ноябрь 2021 (28)