» » Стартував прийом шкільних проєктів

Стартував прийом шкільних проєктів

Категорiя: Виховна робота, Шкільний громадський бюджет

Стартував прийом шкільних проєктів

У Херсонській спеціалізованій школі №27 стартував прийом шкільних проєктів на Шкільний громадський бюджет. Проєкт передбачає, що школярі 7-11 класів можуть подавати свої ідеї для подальшої реалізації коштом міського бюджету. Шкільний громадський бюджет розробили задля створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді, включення дітей та молоді у процес вироблення та прийняття рішень місцевого бюджету і реалізації проєктів для розвитку шкільних громад.

Результатом роботи такого механізму є формування свідомих та відповідальних мешканців міської територіальної громади, які активно залучені й впливають на розвиток і життєдіяльність громади. Учнівська молодь має можливість розробляти власні проєкти, подавати їх на реалізацію, збирати голоси та в подальшому — спостерігати за їхнім втіленням у  шкільне життя.

Май 2022 (1)
Апрель 2022 (2)