• Переглядiв:
  • Дата: 25-11-2015, 23:22
25-11-2015, 23:22

Міжнародний екологічний форум « Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Міжнародний екологічний форум

« Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»

19- 20 листопада у м. Херсоні проходив VI Міжнародний екологічний форум « Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета», в якому взяли участь учні нашої школи та показали високі результати. Учениця 9 –Б класу Борщик  Анастасія посіла І місце у номінації « Репортажне фото» фотоконкурсу «Моя дивовижна Херсонщина». Учениця 9 – Б класу Величко Наталя посіла   І місце у конкурсі на кращу екологічну листівку « Чисте місто – гарне місто», ІІ місто у номінації « Брати наші менші» фотоконкурсу « Моя дивовижна Херсонщина». Маленькі наші учасники влаштували парад дивовижних костюмів з природного матеріалу та показали свою творчість й фантазію. А переможниця конкурсу Анастасія Борщик дала інтерв’ю Херсонському телебаченню ВТВ.

Міжнародний екологічний форум « Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета»

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2021 (3)
Сентябрь 2021 (44)