• Переглядiв:
27-11-2015, 12:38

День скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

День скорботи та вшанування пам’яті

жертв голодомору

27 листопада 2015 р. у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим  вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні відбулися заходи, присвячені Дню скорботи . Розпочався День із  загальношкільної лінійки « Трагічні події голодомору в житті українського народу» , де діти поринули в історію та відчули весь трагізм тих подій. Вшановуючи пам'ять жертв голодомору, діти запалили свічку скорботи. Разом з вчителями розбудували експозицію « Стоїть в скорботі матиУкраїна» та провели міні- екскурсію для учнів 5 класів « Пам’ятаємо, щоб не забути». У кожному класі пройшла єдина виховна година « У пам’яті про скорботний 33-й рік», а на перервах  проходила демонстрація фільму – хроніки « Голодомор в Україні».

День скорботи та вшанування пам’яті жертв голодомору
Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Октябрь 2021 (3)
Сентябрь 2021 (44)