• Дата: 12-03-2016, 20:16
12-03-2016, 20:16

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

У школі - свято Масляни !

12 березня у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 27  пройшло свято Масляни з благодійною виставкою – ярмаркою. Діти з піснями та веселощами, смачно та винахідливо проводжали зиму та зустрічали весну. Кожен клас підгодував святковий стіл з великим розмаїттям ласощів. Тут були і оладки, і  традиційні млинці з різноманітною начинкою, які символізують сонце і перемогу весни над зимою .Кожен клас вражав присутніх не тільки смаковими якостями, але і презентацією подачі страв, оригінальністю оформлення. Діти, вбрані в українські національні костюми, пригощали всіх присутніх своїми кулінарними шедеврами. А по завершенню було проведено конкурс « Найвища піраміда з млинців» та нагороджено переможців.

За результатами конкурсу

І місце посіли учні 7 –А кл., у яких була сама найвища піраміда з млинців,

ІІ місце учні 5-А кл.

ІІІ місце – учні 10 – Б кл.

За креативне оформлення млинців нагороджено учнів 5 –В кл.

Кошти, виручені на ярмарку, будуть передані хворим дітям у обласну дитячу лікарню.

У школі - свято Масляни !

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Апрель 2021 (10)
Март 2021 (43)