• Дата: 9-05-2016, 18:05
9-05-2016, 18:05

Категорiя: Виховна робота » Шкільні свята

Пісні Великої Перемоги

Ще один рік відділяє нас від Перемоги над нацизмом  у Другій Світовій війні. Але залишається память, бо вона завжди жива:  у старих фотографіях та листах з фронту, у фільмах та піснях,  які вже давно стали частиною нашої   історії.

Діти війни… Це наші найулюбленіші бабусі та дідусі, дитинство та юність яких співпали з тяжкими роками війни.  Саме вони були найбажанішими гостями  на  святковому фестивалі «Пісні Великої Перемоги»,  який відбувся у Херсонській  спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради.

Учні 9 -11 класів  виконували  та захоплююче розповідали історію створення відомих пісень. Лунали  задушевні мелодії далеких грізних часів, які допомагали вистояти, вселяли віру в перемогу і навіки залишилися в  памяті народу. Хвилюючий зміст кожної пісні  пробуджував у присутніх  почуття щирої любові до своєї землі, родини, Батьківщини.

Пісні Великої Перемоги

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.