• Дата: 16-09-2016, 17:05
16-09-2016, 17:05

Літній мовний табір

Категорiя: Дозвілля » Літні оздоровчі табори » Літнє оздоровлення школярів

Звіт про роботу літнього мовного табору у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов № 27

Керівники груп

Англійська мова: Ващиленко А.В., Булигіна М.Д., Кушнаренко І.М., Терехова О.І., Власенко Т.С.

Німецька мова: Головач С.В.

Мета проведення: вдосконалити іншомовну комунікативну компетенцію учнів в рамках літньої мовної школи.

Напрямки проведення:  1.Країнознавство

2. Захист навколишнього середовища.

Протягом трьох тижнів з 1 по 16 червня 2016 року у Херсонській спеціалізованій школі було організовано пришкільний мовний табір. Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. До літнього мовного табору були залучені волонтери з Америки та Німеччини. Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями:

1.   Відкриття табору- формування команд, визначення теми для проекту та проведення різноманітних конкурсів.

Літній мовний табірЛітній мовний табірЛітній мовний табірЛітній мовний табір

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.

Сентябрь 2019 (9)
Июнь 2019 (34)