• Дата: 11-10-2016, 21:29
11-10-2016, 21:29

Категорiя: Учнівське самоврядування, Виховуємо патріота

Волонтерська допомога воїнам АТО

Допомога військовослужбовцям вже стала для наших школярів звичайною та дуже необхідною справою. Усвідомлення того , що великі справи починаються з маленьких вчинків, призводить до конкретних дій. Так учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради розпочали плетіння маскувальної сітки. Цю справу було розпочато ще в минулому році, коли руками школярів було виготовлено дві маскувальні сітки для наших бійців АТО.І в цьому році, напередодні Дня захисника України, ми продовжуємо розпочату справу, яка не залишила байдужими дитячі серця.

Волонтерська допомога воїнам АТО

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.