• Дата: 16-10-2016, 21:59

Обласний турнір з волейболу

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

• Обласний турнір з волейболу

З 14-15 жовтня у місті Нова Каховка відбувся обласний турнір з волейболу, присвячений Дню захисника України та Дню козацтва України.

У змаганнях взяли участь п’ять команд Херсонської області: с. Виноградово, Нова Каховка, Каховка, Скадовськ, Херсон.

Команду Херсона представляли учні Херсонської спеціалізованої школи       I-III ст. № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради під керівнцтвом тренера з волейболу

Завгороднього П.І., а саме:

Ø Слободянюк Олександр -7-А кл

Ø Кавуньов Олександр-7-А кл

Ø Нефедов Микола -8-А кл

Ø Гагулін Кирило – 8-А

Ø Хилюк олег -7-Г кл

Ø Репа Єгор -7-Г кл

Ø Поляков Андрій – 7-Г кл

Ø Паламаренко Іван – 7-Г кл

Ø Хороленко Всеволод- 6-Б кл

Ø  Крамаренко Данило – 7-В кл

За результатами мандатної комісії призові командні місця розподілились наступним чином:

I місце – с. Виноградово

II місце – м. Нока Каховка

IIIмісце – м. Херсон

Вітаємо херсонську команду з перемогою та бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах!

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.