• Дата: 26-10-2016, 20:24

Відкритий Кубок Херсонської області з військово-спортивних багатоборств

Категорiя: Гуртки » Робота учнів у гуртках

Відкритий Кубок Херсонської області з військово-спортивних  багатоборств

22 жовтня на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради  проходив Відкритий Кубок Херсонської області з військово-спортивних багатоборств у розділі "Бойове двоборство", в якому взялили участь 4 команди загальною кількістью 72 спортсмена, серед яких були й учні нашої школи - вихованців Херсонської обласної Федерації військово- спортивного багатоборства ( тренер Бутенко Г.А.)

Команда Херсонської Федерації ВСМ ( СК"СКИФ") гідно виступила на змаганнях та посіла ІІ місце.Вітаємо з перемогою наших спортсменів:

1.Микитенка Олега-І м

2.Баланюка Романа І м

3.Урупу Олександр-І м

4.Корольчук Юлію-І м

5.Омельяна Іллю-ІІ м

6.Микитенко Тетяну-ІІ м

Вітаємо херсонську команду з перемогою та бажаємо вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах!

Відкритий Кубок Херсонської області з військово-спортивних  багатоборств

Примітка! Більш детальну інформацію за цією статтею Ви можете переглянути, натиснувши посилання "Детальніше", або перейти до вказаного розділу.